Aktuálně Historie Odkazy Kontakty
Soutěž
- Popis projektu
- Pravidla soutěže
- Zúčastněné školy
- Soutěžní dokumenty
- Archiv
- Napiš svůj názor
*}
Napiš svůj názor
( poslat odkaz na tuto stránku kamarádovi )

Jméno
Email
Názor
Opište kód

 

9. 6. 2009 - 20:34
Jméno: Vendula Č.
Názor: Gratuluji všem vítězům a velká gratulace patří  samozřejmě Základní škole Boženy Němcové v Opavě za krásné třetí místo! Moc jsem Vám fandila! ;-)Vaše bývalá spolubojovnice =-)

28. 11. 2008 - 18:27
Jméno: BlérCZ
Názor: Zdravím Tento projekt je vinikající alespoň někdo z nás (mladší generace) ví o skutcích co zde provádělo \"nepřátelé“ díky za skvělou práci všem zúčastněným a hlavně rodákům z moravskoslezského kraje snad se objeví i víc projektů které nezapomenou na skutcích naších předků v téhle malé vlasti Láska k vlasti není zločin!


23. 11. 2008 - 20:53
Jméno: Rudolf Dvořáček
Názor: Je 23. listopadu 2008, pracuji a sleduji televizi. O historii první poloviny 20. století se zajímám už jen proto, zbych věděl, v jaké době vyrůstali mí rodiče. Samotného mě zaráží, jak málo ví dnešní mladá generace o době nedávno minulé. Proto držím organizátorům tohoto projektu palce, ať tento projekt může fungovat i nadále.

19. 6. 2008 - 19:31
Jméno: Vendula-Opava
Názor: Ano,souhlasím s Krystýnou.To vyhlašování bylo opravdu úžasné! jen mi je líto,že jsme to měli tak daleko a nestihli jsme si prohlédnout muzeum ani památník Vojna,ale jsem ráda,že jsem tam byla,protože ta cesta stála za to a byl to pro mě nezapomenutelný zářitek a myslím,že nejen pro mě.. Jinak gratuluji všem co vyhráli užíjte si ceny a ti co nevyhráli at nesmutní,protože si sebou všichni odnášíme krásné vzpomínky a navíc se můžeme(teda někteří znás) zůčastnit i příští rok.Tak jak už jsem říkala všem skládam poklonu,protože to byla opravdu nelehká práce..A příští rok se těším na nové dokumenty taky už jen v roli díváka.I když myslím,že by s eprojekt mohl klidně rozšířit i na střední školy

18. 6. 2008 - 7:16
Jméno: Kristina
Názor: Vyhlašování bylo výborné, všechno se to povedlo.Naše škola sice nevyhrála ani se neumístila na žádném prvním místě, ale myslím si že nám všem tento projekt přinesl hodně, mám spoustu nových zážitků, skušeností a hlavně jsem poznala jaké to bylo za minulého režimu.Ze srdce blahopřeji všem školám a gymnáziím, které se umístili at to je Sušice, Děčín a hlavně Opava, měli výborné dokumenty moc se mi líbili.Užijte si ceny a příští rok i když příští rok pro mě bude jen pohledem diváka tak se s Vámi těším nashledanou.A gratuluji

2. 5. 2008 - 12:59
Jméno: Jakub Dřízhal
Názor: Dobrý den, já bych Vám rád poděkoval, že děláte tento program. Mě velice zajíma tady to období kolem totality. Rád se podívá, pokud to bude možné na nějáké ukázky z dokumentů.

29. 3. 2008 - 20:34
Jméno: Svědek
Názor: Je nutné rozlišit hrdiny a vrahy nebo ekonomické zloděje. Kdo chce hájit Miladu Horákovou, nemůže chválit lidské bestie jako jsou Mašínové se svým primitivem Paumerem. Zavraždit bezpartijního pokladníka a pak si koupit motorky a nábytek, to v civilizované a křesťanské společnosti nikdo slušný nemůže obhajovat.

16. 3. 2008 - 9:33
Jméno: Matouš Šimík
Názor: Dobrý den bude se soutěž opakovat příští rok? Rád bych se příště zůčastnil protože veteráni ubývají. Matouš Šimík.

6. 3. 2008 - 17:14
Jméno: Georgino
Email: Kyberka
Názor: Dobry den, jen tak dál:) Mladi lide to neprozili a tak je velice dulezite je ucit, co se tady stalo, aby se historie neopakovala. Komunismus je potreba porazit, znicit. a to mluvim o kscm... Konecne by se mel prijmout zakon, ktery zakazuje jakoukoli propagaci komunismu, jako i nacismu, nebod hakovy kriz = srp a kladivo.

28. 2. 2008 - 9:12
Jiří Návara
Zdravím Vás.
Fandím tomu. Totalita byla tak dlouhá, vlezlá, všudypřítomná a s malou možností porovnání s demokracií, že se zdála normální.
J.Navara, Tábor
PS. Sháním kontakt na pana Radko Bracha, nevíte kde bych ho našel?

4. 2. 2008 - 20:25
Vendula:
Myslím si, že je to velice zajimavý projekt!Myslím,že mi může hodně nabídnout a přinést spoustu nových informací.Je dobře,že tenhle projekt vznikl,protože  je potřeba vědět o téhle době více ,aby z mysle člověka nezmizela úplně...a  měli bychom také vědět, v čem jsme žili  a co bylo naši neodmyslitelnou součástí! Už se moc těším na to, až budeme vše spracovávat, protože to bude velmi zajimavá práce a pro mě skvělá skušenosti proto,že jednou bych se chtěla stát historikem :)
 


WebHosting Rozhled 2008, Tvorba INTERNETOvých stránek